Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Головна мета життя: чесно заробляти гроші, жити не тільки заради себе, а заради оточуючих тебе людей, допомагати їм та сприяти процвітанню нашої рідної України. Добробут народу України нехай стане Вищим законом.

 

Антемюк Віктор Дмитрович

БІОГРАФІЯ

Народний депутат України IV скликання з 04.2002 р., виборчий округ № 11, Вінницька область. Член Комітету з питань фінансів і банківської діяльності.
Член Політради Партії регіонів.
Народився 10 квітня 1963 р. в Чернівецькій області у багатодітній сім'ї.
Освіта вища - економіст.
У січні 2001 р. ініціював створення Благодійного фонду “Довіра”, який за рік своєї діяльності надав матеріальну допомогу на суму більш як 1 млн. 500 тис. грн.
Одружений. Виховує 4 дітей.
"Головна мета життя: чесно заробляти гроші, жити не тільки заради себе, а заради оточуючих тебе людей, допомагати їм та сприяти процвітанню нашої рідної України. Добробут народу України нехай стане Вищим законом.
В людині більш за все ціную порядність, працелюбність і безмежну відповідальність. Вважаю, що людина повинна мати головну мету і робити все, аби її досягти.
Основний життєвий принцип – будь-яку почату справу доводити до кінця".
За зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток економіки та благодійну діяльність був відзначений почесним званням “Народний Посол України” та нагороджений орденами: “За розбудову України” ім. Михайла Грушевського, “За патріотизм”, Архістратига Михаїла, Хрестом Пошани “Держава, безпека, сумлінність” та Золотою медаллю.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»